Σχεδιαστές » M » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Sun Marbert για γυναίκες

Sun Marbert για γυναίκες

Sun Marbert για γυναίκες Εικόνες

Sun από Marbert είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Sun κυκλοφόρησε το έτος 2010. Οι νότες κορυφής είναι γκρειπ φρουτ, Μανταριν ορανζ και πεπόνι; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί και κρίνο της κοιλάδας; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο και Βανιλια.

γκρειπ φρουτ Μανταριν ορανζ πεπόνι

γιασεμί κρίνο της κοιλάδας

σανδαλόξυλο Βανιλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Sun by Marbert.

Sun Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Marbert Sun fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Marbert Sun, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Sun by Marbert. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Sun by Marbert αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Lacoste Touch of Pink Valentino V Ete Ralph Lauren Ralph Mexx Mexx Amsterdam Spring Edition Woman Christian Dior Dune Sun Esprit Connect for Us Neil Morris Zephyr Alain Delon Samourai Pinkberry Donna Karan DKNY Women Summer 2010 Thymes Coco Monoi Love Passport One Love Enrico Coveri Firenze