Σχεδιαστές » M » Λουλουδενιο « Ομάδες

Marc Jacobs Gardenia Marc Jacobs για γυναίκες

Marc Jacobs Gardenia Marc Jacobs για γυναίκες

Marc Jacobs Gardenia από Marc Jacobs είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Marc Jacobs Gardenia κυκλοφόρησε το έτος 2007. οι μεσαίες νότες είναι αγιόκλημα, γαρδένια και γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι τζίντζερ, Μόσχος και Κέδρος.

αγιόκλημα γαρδένια γιασεμί

τζίντζερ Μόσχος Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Marc Jacobs Gardenia by Marc Jacobs.

Marc Jacobs Gardenia Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Marc Jacobs Marc Jacobs Gardenia fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Marc Jacobs Marc Jacobs Gardenia, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Marc Jacobs Gardenia by Marc Jacobs. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Marc Jacobs Gardenia by Marc Jacobs αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Estée Lauder Pleasures L`Artisan Parfumeur La Chasse aux Papillons Jacomo Paradox Givenchy So Givenchy Yves Saint Laurent Paris Premieres Roses Bath and Body Works Magnolia Blossom Creed 2000 Fleurs Christian Dior J`adore L`eau Cologne Florale Les Parfums de Rosine Rose Kashmirie Molton Brown Celestial Maracuja Molinard Iles D'Or Marilyn Miglin Four White Flowers