Σχεδιαστές » M » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Marc Jacobs Splash Gardenia Marc Jacobs για γυναίκες

Marc Jacobs Splash Gardenia Marc Jacobs για γυναίκες

Marc Jacobs Splash Gardenia από Marc Jacobs είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Marc Jacobs Splash Gardenia κυκλοφόρησε το έτος 2008. Το άρωμα περιέχει νότες πρασίνου, γαρδένια και Μόσχος.

νότες πρασίνου γαρδένια Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Marc Jacobs Splash Gardenia by Marc Jacobs.

Marc Jacobs Splash Gardenia Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Gardenia fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Gardenia, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Marc Jacobs Splash Gardenia by Marc Jacobs. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Marc Jacobs Splash Gardenia by Marc Jacobs αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Jacomo Silences Givenchy Extravagance d'Amarige Yves Rocher Neonatura Elevate Benetton B. Clean Energy Azzaro Blue Charm Calvin Klein Eternity Summer 2008 Comme des Garcons Comme des Garcons Series 1 Leaves: Shiso Penhaligon`s Bluebell Geo. F. Trumper Ajaccio Violets Cologne Burberry Burberry Summer for Women 2010 Avon Today Tomorrow Always Diamond Dorin Roses des Vents Est