Σχεδιαστές » M » Ξυλωδη Πικαντικο « Ομάδες

Marc O`Polo Men Marc O`Polo για άνδρες

Marc O`Polo Men Marc O`Polo για άνδρες

Marc O`Polo Men Marc O`Polo για άνδρες Εικόνες Marc O`Polo Men Marc O`Polo για άνδρες Εικόνες Marc O`Polo Men Marc O`Polo για άνδρες Εικόνες

Marc O`Polo Men από Marc O`Polo είναι ένα Ξυλωδη Πικαντικο άρωμα για άνδρες. Marc O`Polo Men κυκλοφόρησε το έτος 2010. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Michel Almairac. Οι νότες κορυφής είναι Περγαμόντο, Ρητίνη ελεμι, πιπέρι και τζίντζερ; η μεσαία νότα είναι Άνθη Μηλιάς; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, δρυς βρύα , Κέδρος της Βιρτζίνιας και Κεχριμπάρι.

Περγαμόντο Ρητίνη ελεμι πιπέρι τζίντζερ

Άνθη Μηλιάς

Μόσχος δρυς βρύα Κέδρος της Βιρτζίνιας Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Marc O`Polo Men by Marc O`Polo.

Marc O`Polo Men Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Marc O`Polo Marc O`Polo Men fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Marc O`Polo Marc O`Polo Men, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Marc O`Polo Men by Marc O`Polo. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Marc O`Polo Men by Marc O`Polo αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Πικαντικο
Bvlgari BLV Pour Homme Esprit Life by Esprit Men Jacomo Aura for Men Hermes Un Jardin Apres la Mousson L`Erbolario China Comme des Garcons Comme des Garcons 2 Silver Words Vero Profumo onda Nez a Nez Ambre a Sade Louis Feraud Nuit des Sens Cuba Paris Cuba Blue Diane von Furstenberg D Michael Michalsky Michalsky for Men