Σχεδιαστές » M » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Thiara Marc de la Morandiere για γυναίκες

Thiara Marc de la Morandiere για γυναίκες

τουμπερόζα

Thiara από Marc de la Morandiere είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Οι νότες κορυφής είναι ροδάκινο , Πετιτ γκρέιν, Μήλο, Καρύδα, θαλασσινές νότες και ¨ελαιο φύλλου λεμονιού; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, τριαντάφυλλο, γαρίφαλο, άνθη πορτοκαλιάς, τουμπερόζα και πατσουλί; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος και Βανίλια.

ροδάκινο Πετιτ γκρέιν Μήλο Καρύδα θαλασσινές νότες ¨ελαιο φύλλου λεμονιού

γιασεμί τριαντάφυλλο γαρίφαλο άνθη πορτοκαλιάς τουμπερόζα πατσουλί

Μόσχος Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Thiara by Marc de la Morandiere.

Thiara Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Marc de la Morandiere Thiara fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Marc de la Morandiere Thiara, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Thiara by Marc de la Morandiere. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Thiara by Marc de la Morandiere αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Jean Paul Gaultier Classique l’Eau d’Eté 2007 Escada Escada Sentiment Usher Usher She Elizabeth Arden Green Tea Lotus Byredo Pulp Victoria`s Secret Secret Crush Elizabeth Arden Pretty Eau de Cologne Amway Sun Dapples Love & Toast Dew Blossom Aloha Beauty Hawaiian Plumeria Esprit Celebration Happy Vibes for Her Galimard Lapis Lazuli