Σχεδιαστές » M » Αρωματικο Φουγκερ « Ομάδες

Marcella Wouters Marcella Wouters για γυναίκες

Marcella Wouters Marcella Wouters για γυναίκες

Marcella Wouters από Marcella Wouters είναι ένα Αρωματικο Φουγκερ άρωμα για γυναίκες. Marcella Wouters κυκλοφόρησε κατά την διάρκεια της δεκαετίας 1980's. Το άρωμα περιέχει φασκόμηλο, Μανταριν ορανζ, Λεβάντα, Κέδρος, Βέτιβερ, πατσουλί, Κεχριμπάρι και Μόσχος.

φασκόμηλο Μανταριν ορανζ Λεβάντα Κέδρος Βέτιβερ πατσουλί Κεχριμπάρι Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Marcella Wouters by Marcella Wouters.

Marcella Wouters Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Marcella Wouters Marcella Wouters fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Marcella Wouters Marcella Wouters, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Marcella Wouters by Marcella Wouters. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Marcella Wouters by Marcella Wouters αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Φουγκερ
Hugo Boss Boss Selection Creed Tabarome David & Victoria Beckham Intimately Beckham Men Mustang Mustang Blue Alan Cumming Cumming Ayala Moriel Gaucho La Collina Toscana La Collina Toscana Belvedere Holm Oak Tommy Hilfiger Hilfiger Est. 1985 Rochas Moustache Odori Spigo Lili Bermuda Navy Azzaro Travelling