Σχεδιαστές » M » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Ambre Ze Marella Ferrera για γυναίκες

Ambre Ze Marella Ferrera για γυναίκες

Ambre Ze από Marella Ferrera είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Ambre Ze κυκλοφόρησε το έτος 2003. Οι νότες κορυφής είναι Κέδρος της Βιρτζίνιας, λάιμ και Μήλο Γκόλντεν; οι μεσαίες νότες είναι μανόλια, Κυκλάμινο και άνθη ροδάκινιας; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, Μπαμπού και Κεχριμπάρι.

Κέδρος της Βιρτζίνιας λάιμ Μήλο  Γκόλντεν

μανόλια Κυκλάμινο άνθη ροδάκινιας

Μόσχος Μπαμπού Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Ambre Ze by Marella Ferrera.

Ambre Ze Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Marella Ferrera Ambre Ze fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Marella Ferrera Ambre Ze, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Ambre Ze by Marella Ferrera. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Ambre Ze by Marella Ferrera αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Montale Roses Musk Eau D`Italie Paestum Rose Jennifer Lopez Deseo Forever Salvador Dali ITISLOVE Lulu Castagnette Lulu Geo. F. Trumper Wellington Cologne Nicole Farhi Bleu Azur Acqua di Biella Kid Mohair Bruno Acampora Sballo Il Profvmo Osmo Scents Musc Bleu Salvador Dali Little Kiss Me Grossmith Shem - el- Nessim