Σχεδιαστές » M » « Ομάδες

Aramesh MariaLux για γυναίκες και άνδρες

Aramesh MariaLux για γυναίκες και άνδρες

Aramesh από MariaLux είναι ένα άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Aramesh κυκλοφόρησε το έτος 2014. Το άρωμα περιέχει τριαντάφυλλο, νερόλι, ίριδα, Γεράνι, ηλιοτρόπιο, γιασεμί, Γαρύφαλλο, Κεχριμπάρι, αστεροειδής γλυκάνισος, Αρτεμισία, ξύλο γκουαϊακ, Κέδρος, μέλι, Κανέλα, φασκόμηλο, σανδαλόξυλο, πατσουλί, Ουντ, Υλάνγκ Υλάνγκ, μοσχογαλή, Βανίλια και Μόσχος.

τριαντάφυλλο νερόλι ίριδα Γεράνι ηλιοτρόπιο γιασεμί Γαρύφαλλο Κεχριμπάρι αστεροειδής γλυκάνισος Αρτεμισία ξύλο γκουαϊακ Κέδρος μέλι Κανέλα φασκόμηλο σανδαλόξυλο πατσουλί Ουντ Υλάνγκ Υλάνγκ μοσχογαλή Βανίλια Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Aramesh by MariaLux.

Aramesh Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με MariaLux Aramesh fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με MariaLux Aramesh, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Aramesh by MariaLux. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Aramesh by MariaLux αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα
Julian Rouas Private Collection Pacifica Bali Lime Papaya Kenzo L'Eau par Kenzo pour Homme Limited Edition Yves Rocher Fraise Demeter Fragrance Cotton Candy Victoria`s Secret Very Sexy Attraction for Her Replay Replay for Her Estée Lauder Pure White Linen Limited Edition Ulrich Lang Nightscape Bond No 9 New Orleans Kenneth Cole Reaction T-Shirt Loewe Agua de Loewe El