Σχεδιαστές » M » « Ομάδες

Mogadess MariaLux για γυναίκες και άνδρες

Mogadess MariaLux για γυναίκες και άνδρες

κανέλα

Mogadess από MariaLux είναι ένα άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Mogadess κυκλοφόρησε το έτος 2014. Το άρωμα περιέχει άνθη πορτοκαλιάς, κόκκινη πιπεριά, Νεράντζι, φράουλα, Ταγκέτες, Παλλισανδρος, Βενζόη , Κακάο, Κανέλα, Κάρδαμο, Κέδρος, κόλιανδρος, εστραγκόν, σανδαλόξυλο, Ολίβανο, Κεχριμπάρι και Βανίλια.

άνθη πορτοκαλιάς κόκκινη πιπεριά Νεράντζι φράουλα Ταγκέτες Παλλισανδρος Βενζόη Κακάο Κανέλα Κάρδαμο Κέδρος κόλιανδρος εστραγκόν σανδαλόξυλο Ολίβανο Κεχριμπάρι Βανίλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Mogadess by MariaLux.

Mogadess Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με MariaLux Mogadess fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με MariaLux Mogadess, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Mogadess by MariaLux. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Mogadess by MariaLux αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα
Yves Rocher Fraise Profumum Roma Acqua di Sale Sonia Rykiel Belle en Rykiel Blue & Blue Dr Nicholas Perricone Neuropeptide Synergy Rochas Macassar Rance 1795 Laetitia Millesime Royall Fragrances Royall Muske Jean Paul Gaultier Le Male Eau d`Ete 2004 Otto Kern Spring Edition Woman Demeter Fragrance Jolly Rancher New Green Apple CB I Hate Perfume CBMUSK Acqua Novara odo-res 47