Σχεδιαστές » M » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Eau Rosee Mariella Burani για γυναίκες

Eau Rosee Mariella Burani για γυναίκες

καρύδα

Eau Rosee από Mariella Burani είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Eau Rosee κυκλοφόρησε το έτος 1997. Οι νότες κορυφής είναι πορτοκάλι , Μανταριν ορανζ, Περγαμόντο και λεμόνι; οι μεσαίες νότες είναι ίριδα, Καρύδα, Βιολέτα, ροδάκινο , Υλάνγκ Υλάνγκ, κρίνο της κοιλάδας και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι σπόρος Τόνκα, Κεχριμπάρι, Καρύδα, Βανίλια και βρύα δριός.

πορτοκάλι Μανταριν ορανζ Περγαμόντο λεμόνι

ίριδα Καρύδα Βιολέτα ροδάκινο Υλάνγκ Υλάνγκ κρίνο της κοιλάδας τριαντάφυλλο

σπόρος Τόνκα Κεχριμπάρι Καρύδα Βανίλια βρύα δριός

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Eau Rosee by Mariella Burani.

Eau Rosee Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Mariella Burani Eau Rosee fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Mariella Burani Eau Rosee, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Eau Rosee by Mariella Burani. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Eau Rosee by Mariella Burani αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Lancome Calypso Christian Dior J`adore Adoration en or Limited Edition Carolina Herrera 212 Splash for Women Victoria`s Secret Isle of Pink Shimmering Fragrance Mist Elizabeth Arden Green Tea Summer Giorgio Beverly Hills Giorgio Beverly Hills Blue Nina Ricci Nina Gold Edition Jeanne Arthes Love Generation Pink Tocca Giulietta Fiorucci Fiorucci Love You Mistral Wild Blackberry Arno Sorel Sham'n Fashion