Σχεδιαστές » M » Υδατινο Αρωματικο « Ομάδες

Ocean Rain Mario Valentino για άνδρες

Ocean Rain Mario Valentino για άνδρες

Ocean Rain από Mario Valentino είναι ένα Υδατινο Αρωματικο άρωμα για άνδρες. Ocean Rain κυκλοφόρησε το έτος 1990. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Edmond Roudnitska. Οι νότες κορυφής είναι νότες πρασίνου, Περγαμόντο, λάιμ, Αμάλφι λεμόνι, Λεβάντα, Αρτεμισία και Βασιλικός; οι μεσαίες νότες είναι θαλασσινό νερό, Υδάτινες νότες, τριαντάφυλλο, Κυκλάμινο, έλατο και Θυμάρι; οι νότες της βάσης είναι δρυς βρύα , Κέδρος της Βιρτζίνιας, Κεχριμπάρι και δέρμα.

νότες πρασίνου Περγαμόντο λάιμ Αμάλφι λεμόνι Λεβάντα Αρτεμισία Βασιλικός

θαλασσινό νερό Υδάτινες νότες τριαντάφυλλο Κυκλάμινο έλατο Θυμάρι

δρυς βρύα Κέδρος της Βιρτζίνιας Κεχριμπάρι δέρμα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Ocean Rain by Mario Valentino.

Ocean Rain Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Mario Valentino Ocean Rain fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Mario Valentino Ocean Rain, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Ocean Rain by Mario Valentino. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Ocean Rain by Mario Valentino αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Υδατινο Αρωματικο
Puma Puma Create Man Enrico Coveri Kinky You Young Coveri Homme Roxy Roxy Love Bond No 9 Wall Street The Body Shop Oceanus Yves Rocher Antartic Replay Replay Your Fragrance! for Him The American Line Navy - Liberty Thymes Azur Skeem Sea Spray S-Perfume S-Perfume Tommy Bahama Set Sail Martinique