Σχεδιαστές » M » Συπρε Λουλουδενιο « Ομάδες

True Red Marks and Spencer για γυναίκες

True Red Marks and Spencer για γυναίκες

True Red Marks and Spencer για γυναίκες Εικόνες

True Red από Marks and Spencer είναι ένα Συπρε Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Οι νότες κορυφής είναι πορτοκάλι και ανανάς; οι μεσαίες νότες είναι φασκόμηλο και γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι πατσουλί και Μόσχος.

πορτοκάλι ανανάς

φασκόμηλο γιασεμί

πατσουλί Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about True Red by Marks and Spencer.

True Red Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Marks and Spencer True Red fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Marks and Spencer True Red, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει True Red by Marks and Spencer. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για True Red by Marks and Spencer αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Συπρε Λουλουδενιο
Clinique Aromatics Elixir Sisley Eau du Soir Marks and Spencer Per Una Caron Pour Une Femme de Caron Marilyn Miglin Mystic Keiko Mecheri Iris Pourpre Police Pure Police Pure DNA Femme Tallulah Jane Gotham DSH Perfumes Rose Vert Genny Genny Marc de la Morandiere Bleu de Chine Parfums Namara Avant L'Amour