Σχεδιαστές » M » Λουλουδενιο « Ομάδες

Belara Mary Kay για γυναίκες

Belara Mary Kay για γυναίκες

Belara από Mary Kay είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Belara κυκλοφόρησε το έτος 2000. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Claude Dir. Οι νότες κορυφής είναι Σύκο και Λωτός; οι μεσαίες νότες είναι γάλανθος ο χιονώδης και μιμόζα; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο και Μόσχος.

Σύκο Λωτός

γάλανθος ο χιονώδης μιμόζα

σανδαλόξυλο Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Belara by Mary Kay.

Belara Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Mary Kay Belara fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Mary Kay Belara, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Belara by Mary Kay. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Belara by Mary Kay αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Versace Baby Rose Jeans Gres Cabotine Viktor&Rolf Flowerbomb Extreme 2007 Clean Clean Shower Fresh Kenzo Flower by Kenzo Winter Flowers Adrienne Vittadini AV Jessica McClintock Jessica McClintock Number 3 JoAnne Bassett Chantelle Caswell Massey Casma Vicky Tiel Destine Guerlain Idylle Eau de toilette Oscar de la Renta Soft Blossom