Σχεδιαστές » M » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Bella Belara Mary Kay για γυναίκες

Bella Belara Mary Kay για γυναίκες

Bella Belara από Mary Kay είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Bella Belara κυκλοφόρησε το έτος 2007. Οι νότες κορυφής είναι Βερίκοκο και κόκκινο νεκταρίνι; οι μεσαίες νότες είναι Μαροκινό γιασεμί και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι λευκά ξύλα και βρύα δριός.

Βερίκοκο κόκκινο νεκταρίνι

Μαροκινό γιασεμί τριαντάφυλλο

λευκά ξύλα βρύα δριός

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Bella Belara by Mary Kay.

Bella Belara Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Mary Kay Bella Belara fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Mary Kay Bella Belara, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Bella Belara by Mary Kay. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Bella Belara by Mary Kay αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Blumarine Vintage Clinique Clinique Happy Yves Saint Laurent In Love Again Edition Fleur De La Passion Missoni Missoni Rance 1795 Eugenie Donna Karan DKNY Be Delicious Shine Anna Sui Dolly Girl Bonjour L'Amour Mypa Madonna Nudes 1979 Pop Carven Carven Couture Oxbow Oxbow Essence de Surf Woman Paco Rabanne Lady Million Victoria`s Secret Passionate Kisses