Σχεδιαστές » M » Λουλουδενιο « Ομάδες

Elige Mary Kay για γυναίκες

Elige Mary Kay για γυναίκες

Elige από Mary Kay είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Elige κυκλοφόρησε το έτος 1998. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Etienne Bouckaert. Οι νότες κορυφής είναι παιώνια, Κυκλάμινο, κρίνος και φρέζια; οι μεσαίες νότες είναι τουμπερόζα, Μανταριν ορανζ, γιασεμί, κατιφές και Υλάνγκ Υλάνγκ; οι νότες της βάσης είναι πιπέρι λευκό, σανδαλόξυλο, πατσουλί, ρίζωμα ίρις και Μαχόγκανι.

παιώνια Κυκλάμινο κρίνος φρέζια

τουμπερόζα Μανταριν ορανζ γιασεμί κατιφές Υλάνγκ Υλάνγκ

πιπέρι λευκό σανδαλόξυλο πατσουλί ρίζωμα ίρις Μαχόγκανι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Elige by Mary Kay.

Elige Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Mary Kay Elige fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Mary Kay Elige, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Elige by Mary Kay. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Elige by Mary Kay αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Escada Jardin de Soleil Rochas Lumiere Avon Petal by Cynthia Rowley Annick Goutal Le Muguet Victoria`s Secret Dream Angels Halo L`Erbolario Mimosa Adrienne Vittadini AV Parfumerie Generale Private Collection Psychotrope Atelier Flou Sloane Rose M. Asam Rose M. Micallef Les 4 Saisons: Hiver Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur New Look 1947