Σχεδιαστές » M » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Forever Diamonds Mary Kay για γυναίκες

Forever Diamonds Mary Kay για γυναίκες

Forever Diamonds από Mary Kay είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Forever Diamonds κυκλοφόρησε το έτος 2016. Οι νότες κορυφής είναι ροδάκινο , γιασεμί και ορχιδέα; οι μεσαίες νότες είναι Βερίκοκο, τουμπερόζα και ανθός βανιλιας; οι νότες της βάσης είναι Βανίλια και Κεχριμπάρι.

ροδάκινο γιασεμί ορχιδέα

Βερίκοκο τουμπερόζα ανθός βανιλιας

Βανίλια Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Forever Diamonds by Mary Kay.

Forever Diamonds Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Mary Kay Forever Diamonds fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Mary Kay Forever Diamonds, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Forever Diamonds by Mary Kay. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Forever Diamonds by Mary Kay αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Escada Sunset Heat Cacharel Promesse Eau Fraîche Ulric de Varens Mini Pretty Gres Cabotine Rose Salvatore Ferragamo Incanto Bliss Jardin de France Shaiming Marc Jacobs Lola O Boticario Glamour O Boticario Linda Kylie Minogue Pink Sparkle Esme Rene Perfetto Vera Wang Preppy Princess