Σχεδιαστές » M » Λουλουδενιο « Ομάδες

Journey Mary Kay για γυναίκες

Journey Mary Kay για γυναίκες

aquatic

Journey από Mary Kay είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Journey κυκλοφόρησε το έτος 1997. Οι νότες κορυφής είναι μέντα και νούφαρο; οι μεσαίες νότες είναι παιώνια και φρέζια; οι νότες της βάσης είναι Βερίκοκο, Μόσχος και συντρίμματα ξύλων.

μέντα νούφαρο

παιώνια φρέζια

Βερίκοκο Μόσχος συντρίμματα ξύλων

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Journey by Mary Kay.

Journey Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Mary Kay Journey fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Mary Kay Journey, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Journey by Mary Kay. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Journey by Mary Kay αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Lancome Miracle So Magic! Naomi Campbell Naomagic Oscar de la Renta Oscar Island Flowers Aqaba The Sands of Aqaba CoSTUME NATIONAL Scent Gloss L`Occitane en Provence Verveine Prince Matchabelli Wind Song Guerlain Jardins de Bagatelle Serge Lutens Tubereuse Criminelle Histoires de Parfums Vert Pivoine Ebba Los Angeles Miss Belle Joya Shades of Dusk Royal Jasmine