Σχεδιαστές » M » Αρωματικο « Ομάδες

MK High Intensity Mary Kay για άνδρες

MK High Intensity Mary Kay για άνδρες

απαλό πικάντικο
ozoνώδες

MK High Intensity από Mary Kay είναι ένα Αρωματικο άρωμα για άνδρες. MK High Intensity κυκλοφόρησε το έτος 2007. Οι νότες κορυφής είναι μάραθος και φασκόμηλο; οι μεσαίες νότες είναι μαύρο τσάι και φύλλο βιολέτας; οι νότες της βάσης είναι νότες ξύλων και Κεχριμπάρι.

μάραθος φασκόμηλο

μαύρο τσάι φύλλο βιολέτας

νότες  ξύλων Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about MK High Intensity by Mary Kay.

MK High Intensity Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Mary Kay MK High Intensity fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Mary Kay MK High Intensity, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει MK High Intensity by Mary Kay. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για MK High Intensity by Mary Kay αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο
Alfred Dunhill Dunhill Pure Oriflame S8 Parfums DelRae Eau Illuminee David & Victoria Beckham Instinct After Dark Michael Jordan Michael Jordan Molinard Double Fracheur Pour Lui Riva L`Altra Follia Alain Delon Alain Delon Pour Homme Donna Karan Essence Lavender Yosh U4eahh! 2.43 Liz Earle Botanical Essence No.1 Melvita Wild Lavender