Σχεδιαστές » M » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Thinking of Love Mary Kay για γυναίκες

Thinking of Love Mary Kay για γυναίκες

Thinking of Love Mary Kay για γυναίκες Εικόνες Thinking of Love Mary Kay για γυναίκες Εικόνες Thinking of Love Mary Kay για γυναίκες Εικόνες Thinking of Love Mary Kay για γυναίκες Εικόνες

Thinking of Love από Mary Kay είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Thinking of Love κυκλοφόρησε το έτος 2015. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ, τριαντάφυλλο και φρέζια; οι μεσαίες νότες είναι Βιολέτα, αγιόκλημα και τριαντάφυλλο Τουρκίας; οι νότες της βάσης είναι Βανίλια, ίριδα, σανδαλόξυλο και Μόσχος.

Μανταριν ορανζ τριαντάφυλλο φρέζια

Βιολέτα αγιόκλημα τριαντάφυλλο Τουρκίας

Βανίλια ίριδα σανδαλόξυλο Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Thinking of Love by Mary Kay.

Thinking of Love Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Mary Kay Thinking of Love fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Mary Kay Thinking of Love, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Thinking of Love by Mary Kay. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Thinking of Love by Mary Kay αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Elizabeth Arden Red Door Annick Goutal Grand Amour Versace Versus Donna Escada Escada Elizabeth Arden True Love Jeanne Arthes Sultane Silver Victoria`s Secret Velvet Amber Blackberry Rasasi Mezyuna Otto Kern Egoluxe Feminin Nikos Sculpture Delicate Fleur Brut Parfums Prestige Princess Grace de Monaco Giorgio Armani Armani Privé Rose d'Arabie