Σχεδιαστές » M » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Thinking of You Mary Kay για γυναίκες

Thinking of You Mary Kay για γυναίκες

Thinking of You από Mary Kay είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Thinking of You κυκλοφόρησε το έτος 2010. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ, ροδάκινο και δαμάσκηνο; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, αγιόκλημα και κρίνο της κοιλάδας; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, πατσουλί και Βανιλια.

Μανταριν ορανζ ροδάκινο δαμάσκηνο

γιασεμί αγιόκλημα κρίνο της κοιλάδας

Μόσχος πατσουλί Βανιλια

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Thinking of You by Mary Kay.

Thinking of You Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Mary Kay Thinking of You fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Mary Kay Thinking of You, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Thinking of You by Mary Kay. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Thinking of You by Mary Kay αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Christian Dior Dior Addict Britney Spears In Control Curious Al Haramain Perfumes Mubakhar Maliki Lubin L de Lubin Atelier Flou Shamsin Anya`s Garden Fairchild Christian Audigier Christian Audigier For Her M. Micallef Night Aoud Lulu Guinness Pink Pearls Romane Ever Luxe Coleen Rooney Butterflies Florascent Aqua Composita Tango