Σχεδιαστές » M » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Velocity Mary Kay για γυναίκες

Velocity Mary Kay για γυναίκες

τροπικό

Velocity από Mary Kay είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Rodrigo Flores-Roux. Οι νότες κορυφής είναι Μπανάνα, Λουλούδια, ορχιδέα και μαγκοστάνη; οι μεσαίες νότες είναι Κλημεντίνη και ροδοδάφνη; οι νότες της βάσης είναι Βατόμουρο και νότες ξύλων.

Μπανάνα Λουλούδια ορχιδέα μαγκοστάνη

Κλημεντίνη ροδοδάφνη

Βατόμουρο νότες  ξύλων

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Velocity by Mary Kay.

Velocity Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Mary Kay Velocity fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Mary Kay Velocity, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Velocity by Mary Kay. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Velocity by Mary Kay αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Puma Woman Nicolai Parfumeur Createur Fig Tea Jeanne Arthes Sweet Sixteen Gres Grain de Folie Bruno Banani Scent From Hell Krizia Fiori di Krizia Love & Toast Sugar Grapefruit Borbonese Borbonese Enrico Coveri Firenze LR LR Classics Santorini Galimard Galimard Star Jeanne Arthes Boum Mango