Σχεδιαστές » M » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

Aqua Earth Homme Masaki Matsushima για άνδρες

Aqua Earth Homme Masaki Matsushima για άνδρες
Sponsored

θαλασσινό

Aqua Earth Homme από Masaki Matsushima είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για άνδρες. Aqua Earth Homme κυκλοφόρησε το έτος 2013. Οι νότες κορυφής είναι μανταρίνι, πορτοκάλι , λεμόνι και Φραγκοστάφυλλο; οι μεσαίες νότες είναι μέντα, νερόλι και θαλασσινό νερό; οι νότες της βάσης είναι Κέδρος και πατσουλί.

μανταρίνι πορτοκάλι λεμόνι Φραγκοστάφυλλο

μέντα νερόλι θαλασσινό νερό

Κέδρος πατσουλί

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Aqua Earth Homme by Masaki Matsushima.

Aqua Earth Homme Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Masaki Matsushima Aqua Earth Homme fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Masaki Matsushima Aqua Earth Homme, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Aqua Earth Homme by Masaki Matsushima. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Aqua Earth Homme by Masaki Matsushima αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Boucheron Boucheron Calvin Klein CK One Thierry Mugler Mugler Cologne L`Occitane en Provence Eau du Badian Frederic Malle Cologne Bigarade Miller Harris Cologne 1888 Ormonde Jayne Zizan Everlast Cactus Shot O Boticario Acqua Brasilis Max Deville Camera for Men Norma Kamali Olive You Montgomery Taylor Paratus