Σχεδιαστές » M » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Art Foundation Masaki Matsushima για γυναίκες

Art Foundation Masaki Matsushima για γυναίκες

milky
Art Foundation Masaki Matsushima για γυναίκες Εικόνες Art Foundation Masaki Matsushima για γυναίκες Εικόνες Art Foundation Masaki Matsushima για γυναίκες Εικόνες

Art Foundation από Masaki Matsushima είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Art Foundation κυκλοφόρησε το έτος 2011. Οι νότες κορυφής είναι Oσμανθός, Βερίκοκο και άνθος δέντρου μεταξιού; οι μεσαίες νότες είναι πουδρένιες νότες και ρύζι; οι νότες της βάσης είναι λευκός μόσχος, σανδαλόξυλο, πουδρένιες νότες και γάλα.

Oσμανθός Βερίκοκο άνθος δέντρου μεταξιού

πουδρένιες νότες ρύζι

λευκός μόσχος σανδαλόξυλο πουδρένιες νότες γάλα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Art Foundation by Masaki Matsushima.

Art Foundation Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Masaki Matsushima Art Foundation fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Masaki Matsushima Art Foundation, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Art Foundation by Masaki Matsushima. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Art Foundation by Masaki Matsushima αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Paris Hilton Heiress Guerlain My Insolence Victoria`s Secret Very Sexy Now 2006 Estée Lauder Pure White Linen Summer Fun Marc O`Polo Marc O`Polo Midsummer Halston Catalyst L`Artisan Parfumeur Mure Et Musc Extrait de Parfum S. Cute Les poupées Love Kyoto KOYUKI Escada Escada Marine Groove O Boticario Floratta in Gold Celine Dion Pure Brilliance Daisy Fuentes Dianoche Passion