Σχεδιαστές » M » Λουλουδενιο « Ομάδες

Cherry Masaki Matsushima για γυναίκες

Cherry Masaki Matsushima για γυναίκες

απαλό πικάντικο

Cherry από Masaki Matsushima είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Cherry κυκλοφόρησε το έτος 2007. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jean Jacques. Το άρωμα περιέχει Φραγκοστάφυλλο, μύρτιλο, φύλλα φραγκοσταφυλλιάς, Άνθη Κερασιάς, βατόμουρο, Μόσχος, γλυκομπίζελο, καρπούζι, Λωτός και Κεράσι.

Φραγκοστάφυλλο μύρτιλο φύλλα φραγκοσταφυλλιάς Άνθη Κερασιάς βατόμουρο Μόσχος γλυκομπίζελο καρπούζι Λωτός Κεράσι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Cherry by Masaki Matsushima.

Cherry Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Masaki Matsushima Cherry fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Masaki Matsushima Cherry, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Cherry by Masaki Matsushima. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Cherry by Masaki Matsushima αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Givenchy Ysatis Iris Celine Dion Spring in Paris Perry Ellis 360° Blue Too Faced Love Hangover Cattier Eau de Mai Guerlain Un Air de Samsara Aveda Rose Attar Houbigant Quelques Fleurs Royale Serge Lutens Nuit de Cellophane Guerlain Muguet Alyssa Ashley Alyssa Ashley Green Tea Essence Yardley Lily of the Valley