Σχεδιαστές » M » Ξυλωδη Πικαντικο « Ομάδες

Masaki Aqua Platinum Masaki Matsushima για άνδρες

Masaki Aqua Platinum Masaki Matsushima για άνδρες

μεταλλικό
Masaki Aqua Platinum Masaki Matsushima για άνδρες Εικόνες

Masaki Aqua Platinum από Masaki Matsushima είναι ένα Ξυλωδη Πικαντικο άρωμα για άνδρες. Masaki Aqua Platinum κυκλοφόρησε το έτος 2010. Οι νότες κορυφής είναι φρούτο Γιούζου, μέντα, Νότες Μετάλλων και πόμελο; οι μεσαίες νότες είναι ίριδα, ξύλο κασμίρι και Κέδρος της Βιρτζίνιας; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, Κάρδαμο και πιπέρι.

φρούτο Γιούζου μέντα Νότες Μετάλλων πόμελο

ίριδα ξύλο κασμίρι Κέδρος της Βιρτζίνιας

Μόσχος Κάρδαμο πιπέρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Masaki Aqua Platinum by Masaki Matsushima.

Masaki Aqua Platinum Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Masaki Matsushima Masaki Aqua Platinum fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Masaki Matsushima Masaki Aqua Platinum, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Masaki Aqua Platinum by Masaki Matsushima. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Masaki Aqua Platinum by Masaki Matsushima αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Ξυλωδη Πικαντικο
Cerruti 1881 Amber pour Homme Nikos Sculpture Blue Breeze Breil Milano Breil Milano Fragrance for Man Ulric de Varens Hot! Fragrances Brown O Boticario Malbec Mauboussin M Generation Diptyque Vinaigre de Toilette Parfums 06130 Cedre Romeo Gigli Laki Farmacia SS. Annunziata Isos La Bouquetiere L'Aristocrate Zara Il Homme