Σχεδιαστές » M » Υδατινο Αρωματικο « Ομάδες

Mat Le Vert Masaki Matsushima για γυναίκες και άνδρες

Mat Le Vert Masaki Matsushima για γυναίκες και άνδρες

ozoνώδες
aquatic

Mat Le Vert από Masaki Matsushima είναι ένα Υδατινο Αρωματικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Mat Le Vert κυκλοφόρησε το έτος 2003. Οι νότες κορυφής είναι ακτινίδιο, λάιμ, Αγγούρι και καρπούζι; οι μεσαίες νότες είναι πράσινο τσάι, Μπαμπού, Λωτός και άρκευθος; οι νότες της βάσης είναι καλαμοσάγχαρο και Μόσχος.

ακτινίδιο λάιμ Αγγούρι καρπούζι

πράσινο τσάι Μπαμπού Λωτός άρκευθος

καλαμοσάγχαρο Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Mat Le Vert by Masaki Matsushima.

Mat Le Vert Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Masaki Matsushima Mat Le Vert fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Masaki Matsushima Mat Le Vert, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Mat Le Vert by Masaki Matsushima. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Mat Le Vert by Masaki Matsushima αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Υδατινο Αρωματικο
Davidoff Cool Water Game for Him Givenchy Insense Ultramarine Wild Surf Eden Park Eden Park L`Eau de Sport Glacee Yves Rocher Antartic Nautica Oceans Pacsun Kirra James Heeley Sel Marin Davidoff Davidoff Cool Water Women Ice Fresh Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds for Men Summer Edition Bella Bellissima Perfect Man Alternative L`Occitane en Provence Verdon Yves Rocher Transat