Σχεδιαστές » M » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Suu Masaki Matsushima για γυναίκες

Suu Masaki Matsushima για γυναίκες

aquatic

Suu από Masaki Matsushima είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Suu κυκλοφόρησε το έτος 2008. Οι νότες κορυφής είναι αχλάδι, πόμελο και Kαραμπόλα; οι μεσαίες νότες είναι Λωτός και γιασεμί; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος και Κέδρος.

αχλάδι πόμελο Kαραμπόλα

Λωτός γιασεμί

Μόσχος Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Suu by Masaki Matsushima.

Suu Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Masaki Matsushima Suu fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Masaki Matsushima Suu, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Suu by Masaki Matsushima. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Suu by Masaki Matsushima αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Gianfranco Ferre Essence d’eau Chloe Chloe Narcisse Puma Flowing Vivienne Westwood Anglomania Oleg Cassini Cassini Floris China Rose Opus Oils Island Girl: Mantra (Bali) Fred Hayman Hollywood Star Keiko Mecheri Oliban Alexandra de Markoff Alexandra Nez a Nez Bal Musque Gale Hayman Delicious