Σχεδιαστές » M » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

mat; Orange Masaki Matsushima για γυναίκες

mat; Orange Masaki Matsushima για γυναίκες

τροπικό
ozoνώδες

mat; Orange από Masaki Matsushima είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για γυναίκες. mat; Orange κυκλοφόρησε το έτος 2002. Το άρωμα περιέχει Βερίκοκο, φρούτο του πάθους, Σανγκουίνι, Μανταριν ορανζ, Μόσχος, Μάνγκο, καρπούζι, Λωτός και Νεράντζι.

Βερίκοκο φρούτο του πάθους Σανγκουίνι Μανταριν ορανζ Μόσχος Μάνγκο καρπούζι Λωτός Νεράντζι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about mat; Orange by Masaki Matsushima.

mat; Orange Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Masaki Matsushima mat; Orange fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Masaki Matsushima mat; Orange, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει mat; Orange by Masaki Matsushima. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για mat; Orange by Masaki Matsushima αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Giorgio Armani Emporio Armani Lui Corinne Cobson Eau de Cobson Orange-Bergamot Rochas Eau de Rochas Cartier Eau de Cartier Concentree Edition Limitee 2007 Clean Clean Man Givenchy Givenchy Play Eau de Toilette Geo. F. Trumper Eau de Portugal Gant Gant Silver Everlast Cactus Shot Atelier Flou Eau d`Aviateur Parfums 06130 Yuzu Rouge Illume Happiology Bamboo & Agave