Σχεδιαστές » M » Αρωματικο Φρούτενιο « Ομάδες

mat; yellow Masaki Matsushima για γυναίκες και άνδρες

mat; yellow Masaki Matsushima για γυναίκες και άνδρες

ozoνώδες
τροπικό

mat; yellow από Masaki Matsushima είναι ένα Αρωματικο Φρούτενιο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. mat; yellow κυκλοφόρησε το έτος 2003. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Jean Jacques. Το άρωμα περιέχει φύλλο τσαγιού, φρούτο του πάθους, ιουνίπερος, Μόσχος, γκρειπ φρουτ, καρπούζι, Λωτός, νεκταρίνι, Μπαμπού και κοκκινόξυλο Βραζιλίας.

φύλλο τσαγιού φρούτο του πάθους ιουνίπερος Μόσχος γκρειπ φρουτ καρπούζι Λωτός νεκταρίνι Μπαμπού κοκκινόξυλο Βραζιλίας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about mat; yellow by Masaki Matsushima.

mat; yellow Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Masaki Matsushima mat; yellow fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Masaki Matsushima mat; yellow, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει mat; yellow by Masaki Matsushima. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για mat; yellow by Masaki Matsushima αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Φρούτενιο
Benetton Energy Man Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Fig Benetton Essence of United Colors of Benetton Man Oxbow Oxbow Essence de Surf Man Myrurgia Promesa Cartier Les Heures de Cartier: L`Heure Folle X CB I Hate Perfume Gathering Apples Keiko Mecheri Wild Berries Tonatto Profumi M'amo Arno Sorel Magman Demeter Fragrance Sanrio Huitieme Art Parfums Ciel d`Airain