Σχεδιαστές » M » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Montecristo Masque για γυναίκες και άνδρες

Montecristo Masque για γυναίκες και άνδρες

Montecristo από Masque είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Montecristo κυκλοφόρησε το έτος 2013. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Delphine Thierry. Οι νότες κορυφής είναι Αμπρετη (Μολόχα), ρούμι και Cabreuva; οι μεσαίες νότες είναι ταμπάκο, Σπόροι Σέλερυ, λάβδανο και Βενζόη; οι νότες της βάσης είναι στίραξ, ύραξ, ξύλο γκουαϊακ, Κέδρος και πατσουλί.

Αμπρετη  (Μολόχα) ρούμι Cabreuva

ταμπάκο Σπόροι Σέλερυ λάβδανο Βενζόη

στίραξ ύραξ ξύλο γκουαϊακ Κέδρος πατσουλί

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Montecristo by Masque.

Montecristo Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Masque Montecristo fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Masque Montecristo, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Montecristo by Masque. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Montecristo by Masque αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

L`Artisan Parfumeur Jatamansi Annick Goutal Mandragore Promoparf Exclusive Livingstone Traveller Fragrance - Kalahari Abercrombie & Fitch 41 Cologne S.T. Dupont Essence Pure Pour Homme Tom Ford Italian Cypress Geo. F. Trumper GFT Jacques Fath Yang Floris No 89 Smell Bent Pere Noel Coward Rasasi Mahyouba Neil Morris Hippie