Σχεδιαστές » M » Πικαντικο Αρωματικο « Ομάδες

Russian Tea Masque για γυναίκες και άνδρες

Russian Tea Masque για γυναίκες και άνδρες

καπνιστό

Russian Tea από Masque είναι ένα Πικαντικο Αρωματικο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Russian Tea κυκλοφόρησε το έτος 2014. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Julien Rasquinet. Το άρωμα περιέχει μέντα, πιπέρι μαύρο, βατόμουρο, μαύρο τσάι, μανόλια, αθάνατο, δέρμα, θυμίαμα, Σημύδα και λάβδανο.

μέντα πιπέρι μαύρο βατόμουρο μαύρο τσάι μανόλια αθάνατο δέρμα θυμίαμα Σημύδα λάβδανο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Russian Tea by Masque.

Russian Tea Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Masque Russian Tea fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Masque Russian Tea, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Russian Tea by Masque. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Russian Tea by Masque αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πικαντικο Αρωματικο
Parfums Berdoues Cardamomum Vegetalis Michael Storer Djin Gendarme 7 Sinful Scents Rage Demeter Fragrance Gingerale Gendarme 7 Sinful Scents Sloth Parfumerie Generale Private Collection Un Crime Exotique 50 Cent Power by 50 Cent Lorenzo Villoresi Spezie Miller et Bertaux A Quiet Morning Hilde Soliani CiocoSpesizissimo Boudicca Wode (Paint) Liz Claiborne Curve Chill for Men