Σχεδιαστές » M » Λουλουδενιο « Ομάδες

Matthew Williamson Sheer Matthew Williamson για γυναίκες

Matthew Williamson Sheer Matthew Williamson για γυναίκες

Matthew Williamson Sheer από Matthew Williamson είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Matthew Williamson Sheer κυκλοφόρησε το έτος 2007. Οι νότες κορυφής είναι τζίντζερ, άνθη λάιμ (φιλύρας), πράσινο τσάι και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι μανόλια, κρίνος, γιασεμί και κρίνο της κοιλάδας; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι, Μόσχος και Βενζόη.

τζίντζερ άνθη λάιμ (φιλύρας) πράσινο τσάι Περγαμόντο

μανόλια κρίνος γιασεμί κρίνο της κοιλάδας

σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι Μόσχος Βενζόη

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Matthew Williamson Sheer by Matthew Williamson.

Matthew Williamson Sheer Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Matthew Williamson Matthew Williamson Sheer fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Matthew Williamson Matthew Williamson Sheer, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Matthew Williamson Sheer by Matthew Williamson. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Matthew Williamson Sheer by Matthew Williamson αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Estée Lauder Estee Givenchy So Givenchy E. Coudray Givrine L`Occitane en Provence Rose Nuit de Mai Kenzo Flower by Kenzo Spring Fragrance Calypso Christiane Celle Calypso Chevrefeuille Gale Hayman Style Neotantric (I am) a Sex Goddess Adidas Adidas Woman Active Start Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Forever and Ever Demeter Fragrance Funeral Home Norma Kamali Norma Kamali