Σχεδιαστές » M » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Histoire d`Eau Mauboussin για γυναίκες

Histoire d`Eau Mauboussin για γυναίκες

Histoire d`Eau Mauboussin για γυναίκες Εικόνες Histoire d`Eau Mauboussin για γυναίκες Εικόνες

Histoire d`Eau από Mauboussin είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Histoire d`Eau κυκλοφόρησε το έτος 2002. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Christine Nagel. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ και Υλάνγκ Υλάνγκ; οι μεσαίες νότες είναι μοσχοκάρυδο, πιπέρι και Κάρδαμο; οι νότες της βάσης είναι δέρμα, μύρτιλο, Κεχριμπάρι και Μόσχος.

Μανταριν ορανζ Υλάνγκ Υλάνγκ

μοσχοκάρυδο πιπέρι Κάρδαμο

δέρμα μύρτιλο Κεχριμπάρι Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Histoire d`Eau by Mauboussin.

Histoire d`Eau Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Mauboussin Histoire d`Eau fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Mauboussin Histoire d`Eau, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Histoire d`Eau by Mauboussin. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Histoire d`Eau by Mauboussin αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Cerruti Cerruti 1881 Collection Annick Goutal Grand Amour Ineke Evening Edged In Gold Etat Libre d`Orange Encens et Bubblegum Opus Oils Divine: Isis Avon Far Away Dreams Mila Schön `70 Ayala Moriel Moon Breath Rasasi Attar Mubakhar Detaille Alizee Detaille Sheliane Andrea Maack Sharp