Σχεδιαστές » M » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Histoire d`Eau Mauboussin για γυναίκες

Histoire d`Eau Mauboussin για γυναίκες

Histoire d`Eau Mauboussin για γυναίκες Εικόνες Histoire d`Eau Mauboussin για γυναίκες Εικόνες

Histoire d`Eau από Mauboussin είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Histoire d`Eau κυκλοφόρησε το έτος 2002. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Christine Nagel. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ και Υλάνγκ Υλάνγκ; οι μεσαίες νότες είναι μοσχοκάρυδο, πιπέρι και Κάρδαμο; οι νότες της βάσης είναι δέρμα, μύρτιλο, Κεχριμπάρι και Μόσχος.

Μανταριν ορανζ Υλάνγκ Υλάνγκ

μοσχοκάρυδο πιπέρι Κάρδαμο

δέρμα μύρτιλο Κεχριμπάρι Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Histoire d`Eau by Mauboussin.

Histoire d`Eau Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Mauboussin Histoire d`Eau fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Mauboussin Histoire d`Eau, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Histoire d`Eau by Mauboussin. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Histoire d`Eau by Mauboussin αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Nikos Sculpture Antonio Banderas Diavolo per Donna Bijan Bijan With a Twist Amouage Amouage Homage Al Haramain Perfumes Marwah Dorin Un Air de Damas Rose Gloria Vanderbilt Vanderbilt Women Loewe Gala Smell Bent Monaco-Dependant Xerjoff Oesel Bourjois Clin d'Oeil Passionate Toni Gard Toni Gard Woman