Σχεδιαστές » M » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

M Moi Mauboussin για γυναίκες

M Moi Mauboussin για γυναίκες

M Moi Mauboussin για γυναίκες Εικόνες M Moi Mauboussin για γυναίκες Εικόνες

M Moi από Mauboussin είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. M Moi κυκλοφόρησε το έτος 2007. Οι νότες κορυφής είναι λευκό φραγκοστάφυλο, κισσός, γεντιανή και αγριολούλουδα; οι μεσαίες νότες είναι άνθη πορτοκαλιάς, νάρκισσος και Αμπρετη (Μολόχα); οι νότες της βάσης είναι Μόσχος, ξύλο κασμίρι και Λευκό Κεχριμπάρι.

λευκό φραγκοστάφυλο κισσός γεντιανή αγριολούλουδα

άνθη πορτοκαλιάς νάρκισσος Αμπρετη  (Μολόχα)

Μόσχος ξύλο κασμίρι Λευκό  Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about M Moi by Mauboussin.

M Moi Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Mauboussin M Moi fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Mauboussin M Moi, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει M Moi by Mauboussin. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για M Moi by Mauboussin αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Agent Provocateur Agent Provocateur Eau Emotionnelle Lancaster Aquazur Puma Puma Woman Princesse Marina De Bourbon Asteria Loewe I Loewe You Victoria`s Secret Body by Victoria Le Labo Rose 31 Lulu Castagnette Lulu O Boticario Accordes Oriflame Miss O Fashion Princess Yves Rocher Cantate Omnia Profumi Granato