Σχεδιαστές » M » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Mauboussin Pour Elle Mauboussin για γυναίκες

Mauboussin Pour Elle Mauboussin για γυναίκες

ξινό
caramel
Mauboussin Pour Elle Mauboussin για γυναίκες Εικόνες Mauboussin Pour Elle Mauboussin για γυναίκες Εικόνες Mauboussin Pour Elle Mauboussin για γυναίκες Εικόνες Mauboussin Pour Elle Mauboussin για γυναίκες Εικόνες

Mauboussin Pour Elle από Mauboussin είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Mauboussin Pour Elle κυκλοφόρησε το έτος 2011. Mauboussin Pour Elle έχει δημιουργηθεί από Olivier Cresp και Nathalie Lorson. Οι νότες κορυφής είναι άνθος πορτοκαλιού Αφρικής, κόκκινα μούρα και ραβέντι; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, γαρδένια και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Κεχριμπάρι και Καραμέλα.

άνθος πορτοκαλιού Αφρικής κόκκινα μούρα ραβέντι

γιασεμί γαρδένια τριαντάφυλλο

σανδαλόξυλο Κεχριμπάρι Καραμέλα

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Mauboussin Pour Elle by Mauboussin.

Mauboussin Pour Elle Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Mauboussin Mauboussin Pour Elle fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Mauboussin Mauboussin Pour Elle, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Mauboussin Pour Elle by Mauboussin. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Mauboussin Pour Elle by Mauboussin αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Avon Always Estée Lauder Beautiful Summer Fun 2007 Juliette Has A Gun Miss Charming Lancome Aroma Sun Mary Kay Bella Belara Bruno Banani Scent From Hell Space NK Tuberoli Filles des Iles Floral Pettilant Marbert Scarf Taormina Faberlic Fruity Story Michael Kors Very Hollywood Sparkling Zara Zara Femme