Σχεδιαστές » M » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Mustang Woman Maurer & Wirtz για γυναίκες

Mustang Woman Maurer & Wirtz για γυναίκες

Mustang Woman από Maurer & Wirtz είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Mustang Woman κυκλοφόρησε το έτος 2006. Οι νότες κορυφής είναι ραβέντι, γκρειπ φρουτ, αχλάδι και κόκκινα μούρα; οι μεσαίες νότες είναι γλυκομπίζελο, Υλάνγκ Υλάνγκ και τριαντάφυλλο; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, Μόσχος, βρύα δριός και Κέδρος.

ραβέντι γκρειπ φρουτ αχλάδι κόκκινα μούρα

γλυκομπίζελο Υλάνγκ Υλάνγκ τριαντάφυλλο

σανδαλόξυλο Μόσχος βρύα δριός Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Mustang Woman by Maurer & Wirtz.

Mustang Woman Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Maurer & Wirtz Mustang Woman fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Maurer & Wirtz Mustang Woman, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Mustang Woman by Maurer & Wirtz. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Mustang Woman by Maurer & Wirtz αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Christian Dior J`adore Adoration en or Limited Edition Donna Karan DKNY Red Delicious Bruno Banani Bruno Banani Woman Salvador Dali Dalissime Paris Hilton Heiress Lancetti Etre Femme Gap Coconut Tuberose No. 821 Christian Dior J`Adore Summer Fragrance Victoria`s Secret Dream Angels Wish Compagnia Delle Indie Le Americhe Caribbean Fruits Infusion Organique Indochine Ulric de Varens Mini Varens 31