Σχεδιαστές » M » Αρωματικο Ξυλωδη « Ομάδες

Tabac Original Maurer & Wirtz για άνδρες

Tabac Original Maurer & Wirtz για άνδρες

Tabac Original Maurer & Wirtz για άνδρες Εικόνες Tabac Original Maurer & Wirtz για άνδρες Εικόνες Tabac Original Maurer & Wirtz για άνδρες Εικόνες Tabac Original Maurer & Wirtz για άνδρες Εικόνες Tabac Original Maurer & Wirtz για άνδρες Εικόνες Tabac Original Maurer & Wirtz για άνδρες Εικόνες Tabac Original Maurer & Wirtz για άνδρες Εικόνες Tabac Original Maurer & Wirtz για άνδρες Εικόνες Tabac Original Maurer & Wirtz για άνδρες Εικόνες

Tabac Original από Maurer & Wirtz είναι ένα Αρωματικο Ξυλωδη άρωμα για άνδρες. Αυτό είναι ένα νέο άρωμα. Tabac Original κυκλοφόρησε το έτος 2014. Οι νότες κορυφής είναι Πετιτ γκρέιν, νερόλι, Περγαμόντο, λεμόνι και πιπέρι; οι μεσαίες νότες είναι Λεβάντα, Γεράνι, Χαμομήλι και βελανίδι; οι νότες της βάσης είναι Γαρύφαλλο, σανδαλόξυλο, Βέτιβερ, Μόσχος και Κεχριμπάρι.

Πετιτ γκρέιν νερόλι Περγαμόντο λεμόνι πιπέρι

Λεβάντα Γεράνι Χαμομήλι βελανίδι

Γαρύφαλλο σανδαλόξυλο Βέτιβερ Μόσχος Κεχριμπάρι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Tabac Original by Maurer & Wirtz.

Tabac Original Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Maurer & Wirtz Tabac Original fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Maurer & Wirtz Tabac Original, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Tabac Original by Maurer & Wirtz. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Tabac Original by Maurer & Wirtz αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Guerlain Vetiver Frozen Fragrance Yves Saint Laurent Opium Poesie de Chine pour Homme Guepard Guepard for Man Baldessarini Del Mar Seychelles Limited Edition Nasomatto Black Afgano Cristiano Fissore Rapsodia in Blu Boadicea the Victorious Rejuvenating Roxana Illuminated Perfume Q Roxana Illuminated Perfume Sierra Cuba Paris Cuba Gold Smell Bent Brussels Sprouted CnR Create Scorpio for Men