Σχεδιαστές » M » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

BCBGirls Metro Max Azria για γυναίκες

BCBGirls Metro Max Azria για γυναίκες

BCBGirls Metro από Max Azria είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. BCBGirls Metro κυκλοφόρησε το έτος 2001. Το άρωμα περιέχει Μόσχος, γιασεμί, λάβδανο Γαλλίας, γαρδένια, σανδαλόξυλο, φρούτο Γιούζου, κρίνο της κοιλάδας, Φραγκοστάφυλλο και Βερίκοκο.

Μόσχος γιασεμί λάβδανο Γαλλίας γαρδένια σανδαλόξυλο φρούτο Γιούζου κρίνο της κοιλάδας Φραγκοστάφυλλο Βερίκοκο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about BCBGirls Metro by Max Azria.

BCBGirls Metro Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Max Azria BCBGirls Metro fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Max Azria BCBGirls Metro, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει BCBGirls Metro by Max Azria. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για BCBGirls Metro by Max Azria αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Tommy Hilfiger Tommy Girl Summer Anna Sui Flight Of Fancy Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Kabuki Benefit Maybe Baby Acqua di Stresa Acqua di Stresa Christian Dior J`Adore Collector Anniversary Edition Girard Bali Sunrise Corine de Farme Hannah Montana Pupa In Case of Love D.S. & Durga Pomelo Blossom Oriflame Cherries Clinique Clinique Happy In Bloom 2011