Σχεδιαστές » M » Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο « Ομάδες

Le Parfum Max Mara για γυναίκες

απαλό πικάντικο
Le Parfum Max Mara για γυναίκες Βίντεο
Le Parfum Max Mara για γυναίκες Εικόνες

Le Parfum από Max Mara είναι ένα Μοσχος Ξυλώδη Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Le Parfum κυκλοφόρησε το έτος 2008. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Vincent Schaller. Οι νότες κορυφής είναι μοσχοκάρυδο, δαμάσκηνο και ροζ πιπέρι; οι μεσαίες νότες είναι γαρδένια, φρέζια, τριαντάφυλλο Μαρόκου, γιασεμί και λουλούδι τιαρέ; οι νότες της βάσης είναι σανδαλόξυλο, άνθη λάιμ (φιλύρας), Μόσχος και Ροδόξυλο Βραζιλίας.

μοσχοκάρυδο δαμάσκηνο ροζ πιπέρι

γαρδένια φρέζια τριαντάφυλλο Μαρόκου γιασεμί λουλούδι τιαρέ

σανδαλόξυλο άνθη λάιμ (φιλύρας) Μόσχος Ροδόξυλο Βραζιλίας

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Le Parfum by Max Mara.

Le Parfum Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Max Mara Le Parfum fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Max Mara Le Parfum, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Le Parfum by Max Mara. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Le Parfum by Max Mara αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Calvin Klein Contradiction Jil Sander Style Olivier Strelli The World Is Wonderful Clean Clean Warm Cotton Hilde Soliani Ti Amo: Tulipano Boucheron B Bourjois Clin d'Oeil Silver Dream Sonoma Scent Studio Rose Musc B Never Too Busy To Be Beautiful Keep It Fluffy Bvlgari BLV Eau d`Ete Ghost Captivating Crabtree & Evelyn Iris