Σχεδιαστές » M » Λουλουδενιο « Ομάδες

Max Mara Gold Touch Max Mara για γυναίκες

Max Mara Gold Touch Max Mara για γυναίκες

απαλό πικάντικο
Max Mara Gold Touch Max Mara για γυναίκες Εικόνες Max Mara Gold Touch Max Mara για γυναίκες Εικόνες

Max Mara Gold Touch από Max Mara είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Max Mara Gold Touch κυκλοφόρησε το έτος 2007. Οι νότες κορυφής είναι καρυκεύματα, ροζ πιπέρι, λεμόνι και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί, Βέτιβερ και Κέδρος; οι νότες της βάσης είναι ξύλο γκουαϊακ και λευκός μόσχος.

καρυκεύματα ροζ πιπέρι λεμόνι Περγαμόντο

γιασεμί Βέτιβερ Κέδρος

ξύλο γκουαϊακ λευκός μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Max Mara Gold Touch by Max Mara.

Max Mara Gold Touch Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Max Mara Max Mara Gold Touch fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Max Mara Max Mara Gold Touch, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Max Mara Gold Touch by Max Mara. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Max Mara Gold Touch by Max Mara αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Stella McCartney Stella Annick Goutal Neroli Oriflame Freya Michael Kors Very Michael Kors Montale Jasmine Full Accord Parfait Rose & Neroli Bogner Bogner Woman No.1 Payot Pavlova Korres Rose Wood Blackcurrant Cyclamen Yardley Heritage Collection: Orange Blossom Cliff Richard Miss You Nights Caron Violette Precieuse