Σχεδιαστές » M » Ανατολιτικο Λουλουδενιο « Ομάδες

Max Mara Le Parfum Zeste & Musc Max Mara για γυναίκες

Max Mara Le Parfum Zeste & Musc Max Mara για γυναίκες

Max Mara Le Parfum Zeste & Musc Max Mara για γυναίκες Βίντεο
Max Mara Le Parfum Zeste & Musc Max Mara για γυναίκες Εικόνες Max Mara Le Parfum Zeste & Musc Max Mara για γυναίκες Εικόνες

Max Mara Le Parfum Zeste & Musc από Max Mara είναι ένα Ανατολιτικο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Max Mara Le Parfum Zeste & Musc κυκλοφόρησε το έτος 2009. Οι νότες κορυφής είναι Μανταριν ορανζ και Περγαμόντο; οι μεσαίες νότες είναι μανόλια, μοσχοκάρυδο, φρέζια και πιπέρι; οι νότες της βάσης είναι Κέδρος και Μόσχος.

Μανταριν ορανζ Περγαμόντο

μανόλια μοσχοκάρυδο φρέζια πιπέρι

Κέδρος Μόσχος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Max Mara Le Parfum Zeste & Musc by Max Mara.

Max Mara Le Parfum Zeste & Musc Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Max Mara Max Mara Le Parfum Zeste & Musc fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Max Mara Max Mara Le Parfum Zeste & Musc, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Max Mara Le Parfum Zeste & Musc by Max Mara. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Max Mara Le Parfum Zeste & Musc by Max Mara αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Jil Sander Sun Dolce&Gabbana The One Joop! Muse Alexander McQueen Kingdom Summer Renato Balestra Diamante Lobogal Lobogal Pour Elle Mimmina Mimmina Aubusson Aubusson Couleurs Jasper Conran Mistress Adidas Adidas Floral Dream Ayala Moriel Rosebud Molinard Ecoute Moi