Σχεδιαστές » M » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Max Mara Silk Touch Max Mara για γυναίκες

Max Mara Silk Touch Max Mara για γυναίκες

κίτρινο φλόραλ
Max Mara Silk Touch Max Mara για γυναίκες Εικόνες Max Mara Silk Touch Max Mara για γυναίκες Εικόνες

Max Mara Silk Touch από Max Mara είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Max Mara Silk Touch κυκλοφόρησε το έτος 2007. Ο αρωματοποιός αυτού του αρώματος είναι Daphne Bugey. Οι νότες κορυφής είναι Άνθη Κερασιάς και οξυάκανθα; οι μεσαίες νότες είναι γιασεμί και άνθος μεταξιού; οι νότες της βάσης είναι Μόσχος και Κέδρος.

Άνθη Κερασιάς οξυάκανθα

γιασεμί άνθος μεταξιού

Μόσχος Κέδρος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Max Mara Silk Touch by Max Mara.

Max Mara Silk Touch Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Max Mara Max Mara Silk Touch fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Max Mara Max Mara Silk Touch, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Max Mara Silk Touch by Max Mara. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Max Mara Silk Touch by Max Mara αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Emanuel Ungaro Apparition Puma Puma I`m Going Woman Estée Lauder Bronze Goddess Eau Fraîche Skinscent Marc O`Polo Marc O`Polo Woman 2006 Clinique Clinique Happy In Bloom Miss Sixty Miss Guerlain Insolence Blooming Ayala Moriel Magnolia Petal Gres Sphinx Hommage a Greta Garbo Corine de Farme High School Musical Kate Spade Twirl Clinique Clinique Happy In Bloom 2011