Σχεδιαστές » M » Ξυλωδη Ανατολιτικο « Ομάδες

Lei Mazzolari για γυναίκες

Lei Mazzolari για γυναίκες

κακάο

Lei από Mazzolari είναι ένα Ξυλωδη Ανατολιτικο άρωμα για γυναίκες. Το άρωμα περιέχει βετιβέρ, λάβδανο Γαλλίας, σανδαλόξυλο, πατσουλί, Κέδρος της Βιρτζίνιας, Βανιλια, Περγαμόντο, Κακάο και λεμόνι.

βετιβέρ λάβδανο Γαλλίας σανδαλόξυλο πατσουλί Κέδρος της Βιρτζίνιας Βανιλια Περγαμόντο Κακάο λεμόνι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Lei by Mazzolari.

Lei Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Mazzolari Lei fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Mazzolari Lei, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Lei by Mazzolari. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Lei by Mazzolari αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Thierry Mugler A*Men Jean Patou Sira des Indes L`Erbolario Sandalwood Montale Vetiver Des Sables Jacomo Jacomo de Jacomo Christian Dior Elixir Midnight Poison Lorenzo Villoresi Sandalo Perfumer`s Workshop Unzipped Woman Ted Lapidus TL Pour Lui Lolita Lempicka Minuit Noir Chantecaille Kalimantan Black Phoenix Alchemy Lab Sky City (After)