Σχεδιαστές » M » Λουλουδενιο « Ομάδες

Hazel’s Melissa Flagg Perfume για γυναίκες

τουμπερόζα
απαλό πικάντικο
Hazel’s Melissa Flagg Perfume για γυναίκες Εικόνες

Hazel’s από Melissa Flagg Perfume είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Hazel’s κυκλοφόρησε το έτος 2007. Το άρωμα περιέχει γαρδένια, τουμπερόζα και κρίνος.

γαρδένια τουμπερόζα κρίνος

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Hazel’s by Melissa Flagg Perfume.

Hazel’s Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Melissa Flagg Perfume Hazel’s fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Melissa Flagg Perfume Hazel’s, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Hazel’s by Melissa Flagg Perfume. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Hazel’s by Melissa Flagg Perfume αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Princesse Marina De Bourbon Eau de Lys Caron Muguet du Bonheur Roberto Verino VV Platinum Bill Blass Couture 6 Kenzo Flower by Kenzo Winter Flowers Bath and Body Works Butterfly Flower B Never Too Busy To Be Beautiful Two Hearts Beating as One Parfumerie Generale PG15 Ilang Ivohibe Oriflame Voyage Voyage Monaco Chic! Maitre Parfumeur et Gantier Magnolia Pourpre Vicky Tiel Sirene Profumi di Pantelleria Tanit