Σχεδιαστές » M » Λουλουδενιο « Ομάδες

Ku'ulei Melissa Flagg Perfume για γυναίκες

Ku'ulei Melissa Flagg Perfume για γυναίκες

Ku'ulei Melissa Flagg Perfume για γυναίκες Εικόνες

Ku'ulei από Melissa Flagg Perfume είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Το άρωμα περιέχει πλουμέρια(φρατζιπάνι), γιασεμί και στεφανωτίς.

πλουμέρια(φρατζιπάνι) γιασεμί στεφανωτίς

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Ku'ulei by Melissa Flagg Perfume.

Ku'ulei Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Melissa Flagg Perfume Ku'ulei fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Melissa Flagg Perfume Ku'ulei, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Ku'ulei by Melissa Flagg Perfume. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Ku'ulei by Melissa Flagg Perfume αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Annick Goutal Neroli Victorio & Lucchino Abril Mauboussin Histoire d`Eau Amethyste Givenchy Givenchy Harvest 2007 Amarige Mimosa The Body Shop The Spirit of Moonflower Perfume Oil Etro Benetroessere Relent L`Erbolario Mimosa Crazylibellule and the Poppies Les Garconnes Tamara Charleston Weil Fleur De Weil Daisy Fuentes Dianoche Love Jennica Fleur de Nacre La Bouquetiere Iris Du Ciel