Σχεδιαστές » M » Λουλουδενιο « Ομάδες

Mily Melissa Flagg Perfume για γυναίκες

Mily Melissa Flagg Perfume για γυναίκες

Mily από Melissa Flagg Perfume είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Mily κυκλοφόρησε το έτος 2008. Το άρωμα περιέχει πλουμέρια(φρατζιπάνι), γιασεμί και τζίντζερ.

πλουμέρια(φρατζιπάνι) γιασεμί τζίντζερ

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Mily by Melissa Flagg Perfume.

Mily Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Melissa Flagg Perfume Mily fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Melissa Flagg Perfume Mily, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Mily by Melissa Flagg Perfume. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Mily by Melissa Flagg Perfume αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Annick Goutal Le Jasmin Emanuel Ungaro Apparition Sky Mariah Carey Luscious Pink Arrogance Arrogance pour Femme Amouage Ciel Pour Femme Nina Ricci Capricci L`Occitane en Provence Wild Cherry Tree Eau de Toilette Ayala Moriel Zohar American Beauty Beloved Caswell Massey Casma Gianni Campagna Gelsomino Kesling Miss Be Bop