Σχεδιαστές » M » Φρουτωδες Λουλούδενιο « Ομάδες

Puanani Melissa Flagg Perfume για γυναίκες

Puanani Melissa Flagg Perfume για γυναίκες

τουμπερόζα
Puanani Melissa Flagg Perfume για γυναίκες Εικόνες

Puanani από Melissa Flagg Perfume είναι ένα Φρουτωδες Λουλούδενιο άρωμα για γυναίκες. Το άρωμα περιέχει γαρδένια, τουμπερόζα και αχλάδι.

γαρδένια τουμπερόζα αχλάδι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Puanani by Melissa Flagg Perfume.

Puanani Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Melissa Flagg Perfume Puanani fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Melissa Flagg Perfume Puanani, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Puanani by Melissa Flagg Perfume. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Puanani by Melissa Flagg Perfume αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Donna Karan DKNY Red Delicious Naomi Campbell Cat Deluxe At Night Estée Lauder Beautiful Summer Fun 2008 Yves Saint Laurent Baby Doll Magic Etienne Aigner Aigner Too Feminine Beaute Marketing Inc Nuzzle For Her Gres Grain de Folie Creed Acqua Fiorentina John Richmond John Richmond Eau de Parfum Victoria`s Secret Secret Crush Alta Moda Sweet Heart LR Pseudonym