Σχεδιαστές » M » Πρασινο Λουλουδενιο « Ομάδες

Sadie’s Melissa Flagg Perfume για γυναίκες

Sadie’s Melissa Flagg Perfume για γυναίκες

ozoνώδες

Sadie’s από Melissa Flagg Perfume είναι ένα Πρασινο Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Sadie’s κυκλοφόρησε το έτος 2008. Το άρωμα περιέχει Άνθη Κερασιάς, άνθος δαμασκηνιάς και λευκό τσάι.

Άνθη Κερασιάς άνθος δαμασκηνιάς λευκό τσάι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Sadie’s by Melissa Flagg Perfume.

Sadie’s Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Melissa Flagg Perfume Sadie’s fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Melissa Flagg Perfume Sadie’s, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Sadie’s by Melissa Flagg Perfume. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Sadie’s by Melissa Flagg Perfume αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Πρασινο Λουλουδενιο
Burberry Touch for Women Van Cleef & Arpels Les Saisons Printemps Azzaro Blue Charm Lubin L`Eau Neuve Givenchy Greenergy Comme des Garcons Comme des Garcons Series 5 Sherbet: Rhubarb Estée Lauder Pleasures Jasmine Violet Splash Ulric de Varens Mini Kiss Stacked Style Baroque Bleu Cofinluxe Watt Mauve Omnia Profumi Onice Philosophy Eternal Grace