Σχεδιαστές » M » Λουλουδενιο « Ομάδες

Violet Melissa Flagg Perfume για γυναίκες

Violet Melissa Flagg Perfume για γυναίκες

τουμπερόζα
Violet Melissa Flagg Perfume για γυναίκες Εικόνες

Violet από Melissa Flagg Perfume είναι ένα Λουλουδενιο άρωμα για γυναίκες. Violet κυκλοφόρησε το έτος 2008. Το άρωμα περιέχει ίριδα, Βιολέτα, τουμπερόζα, γιασεμί και σανδαλόξυλο.

ίριδα Βιολέτα τουμπερόζα γιασεμί σανδαλόξυλο

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Violet by Melissa Flagg Perfume.

Violet Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Melissa Flagg Perfume Violet fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Melissa Flagg Perfume Violet, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Violet by Melissa Flagg Perfume. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Violet by Melissa Flagg Perfume αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Christian Dior Diorissimo Celine Dion Celine Dion Parfum Notes Lancome Cyclades Givenchy Givenchy Harvest 2007 Organza Jasmine Etienne Aigner In Leather Monotheme Fine Fragrances Venezia Iris of Tuscany Burberry Burberry London Special Edition for Women Sonoma Scent Studio Velvet Rose Carolina Herrera 212 On Ice 2009 Lancome Miracle Tendre Voyage Nicolai Parfumeur Createur Rose Pivoine Galimard Shantoung