Σχεδιαστές » M » Αρωματικο Κιτρο « Ομάδες

Cologne 8 Essences Melvita για γυναίκες και άνδρες

Cologne 8 Essences Melvita για γυναίκες και άνδρες

Cologne 8 Essences Melvita για γυναίκες και άνδρες Εικόνες

Cologne 8 Essences από Melvita είναι ένα Αρωματικο Κιτρο άρωμα για γυναίκες και άνδρες. Το άρωμα περιέχει Λεβάντα, Πετιτ γκρέιν, δεντρολίβανο, Περγαμόντο, λεμόνι, κουβέβα, γλυκό πορτοκάλι και μανταρίνι.

Λεβάντα Πετιτ γκρέιν δεντρολίβανο Περγαμόντο λεμόνι κουβέβα γλυκό πορτοκάλι μανταρίνι

Περισσότερα σχετικά με τα αρώματα στα Αγγλικά / More in English language about Cologne 8 Essences by Melvita.

Cologne 8 Essences Σχόλια Αρωμάτων

Αυτή η σελίδα περιέχει πληροφορίες, σχόλια, σημειώσεις αρώματα, εικόνες, νέες αγγελίες, vintage αφίσες και βίντεο σχετικά με Melvita Cologne 8 Essences fragranceαλλά δεν εγγυάται την ακρίβεια των πληροφοριών. Εάν έχετε περισσότερες πληροφορίες σχετικά με Melvita Cologne 8 Essences, μπορείτε να επεκτείνετε με την προσθήκη ενός προσωπικου άρωματος . Το Fragrantica έχει ένα μοναδικό γνώμονα το χρήστη και ενα σύστημα κατάταξης και μπορεί να ταξινομήσει Cologne 8 Essences by Melvita. Κάντε κλικ στις κατάλληλες επιλογές για τη μορφή ταξινόμησης του άρωματος κάτω από την εικόνα άρωματος. Επίσης, μπορείτε να βρείτε συνδέσεις με τρίτες ιστοσελίδες κόμμα / καταστήματα στο Διαδίκτυο, αλλά το Fragrantica δεν έχει καμία πρόσβαση ή έλεγχο σε αυτές τις ιστοσελίδες. Δεν δίνουμε εγγυήσεις ούτε φέρουμε την ευθύνη για ό, τι μπορείτε να βρείτε ως αποτέλεσμα αυτών των δεσμών, ή για οποιεσδήποτε μελλοντικές συνέπειες που περιλαμβάνουν αλλά δεν περιορίζονται στην απώλεια χρημάτων. Τα σχόλια των χρηστών για Cologne 8 Essences by Melvita αντιπροσωπεύουν τις απόψεις των συγγραφέων μόνο και δεν αντανακλούν τις απόψεις του Fragrantica.

Περισσοτερα αρώματα απο την ίδια ομάδα Αρωματικο Κιτρο
Gianfranco Ferre Gianfranco Ferre Bergamotto Marino Davidoff Cool Water Deep Summer Fizz Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic Esteban Fureur d'agrumes Diptyque L'Eau de Neroli Demeter Fragrance Earl Grey Tea Avon Simple Elements Warm Sunshine O Boticario Nativa Spa  Petitgrain + Cedar Creed Selection Verte Max Deville Camera for Men JoAnne Bassett Colette Keiko Mecheri Tarifa